Business Room

ŚWIAT

INTERESÓW

Tłumaczenia stron, ofert, artykułów, prezentacji, przygotowanie komunikatów, obsługa maili, copywrtining, public speaking coaching.

Jakość, szybkość, profesjonalizm.

WYBIERZ

STRONY INTERNETOWE

Internacjonalizacja jest nieustannie rosnącym trendem, który pociąga za sobą konieczność przygotowania oferty również w uniwersalnym języku zrozumiałym dla większego grona Twoich klientów. Istotne jest przy tym zachowanie nie tylko poprawności ale i oddanie ducha sprawy. Ponad to, przygotujemy również zaplecze techniczne troszcząc się o właściwe meta-tagi, przetłumaczenie opisów zdjęć oraz innych elementów istotnych z punktu widzenia SEO. Potrzebujesz tekstów na stronę w języku angielskim tworzoną od zera? Zapewniamy copywriting oraz tworzenie contentu w języku angielskim. Możesz także zlecić nam audyt, korektę i edycję przetłumaczonej strony. 

TŁUMACZENIE I KOREKTA OFERT

Poszerzenie oferty na międzynarodowe rynki, wyjście do zagranicznego klienta, zagraniczna promocja i marketing są kluczowymi elementami rozwoju. Doświadczeni we współpracy z różnymi branżami, oferujemy tłumaczenie menu restauracji, prezentacji, ofert, materiałów promocyjnych, reklamowych, szkoleniowych, prezentacji. 

KOMUNIKACJA MAILOWA

Obsługa anglojęzycznej komunikacji mailowej przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi, tworzenie mailingu, audyt, korekta i edycja istniejących wzorów wiadomości. Komunikaty o charakterze informacyjnym, marketingowym, promocyjnym. Wsparcie komunikacji mailowej z zagranicznym klientem lub partnerem biznesowym. 

CONTENT MARKETING

Blog posty, newslettery, poradniki, teksty instruktażowe, artykuły, e-booki - tłumaczymy, oferujemy korektę i tworzymy od podstaw. Odejmij sobie zmartwień zlecając przygotowanie lub edycję treści zapalonym profesjonalistom. 

NIE TYLKO ANGIELSKI

Współpracujemy z native speakerami z Niemiec, Czech, Słowacji i Węgier. Jeśli chcesz aby dokonać korekty tekstu w którymś z tych języków, zapraszamy do współpracy.

DORADZCTWO I COACHING

Przygotowujesz się do ważnego spotkania lub prezentacji w języku angielskim? Skorzystaj ze wsparcia native speakera, który pomoże Ci doszlifować wystąpienie, przećwiczy wymowę, akcent i udzieli rad w kontekście autoprezentacji i aspektów pozawerbalnych Twojego przemówienia.

JAK TO DZIAŁA? TO PROSTE!

Wspólnie sprostamy wszelkim wyzwaniom - nawet jeśli na ich realizację została doba. Sam wybierasz specjalistę i czas wykonania usługi - my zajmiemy się resztą. 

ZLECENIE

Zlecasz nam zadanie, wybierasz specjalistę i o nic nie musisz się martwić.

KOREKTA

Z przyjemnością zajmiemy się wszystkim, co mogłoby spędzać Ci sen z powiek. 

FEEDBACK

Wraz z korektą otrzymasz od nas zestaw przydatnych rad i wskazówek.

KONSULTACJE

Możesz umówić się na konsultacje online łącząc się na video z native speakerem.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

CENNIK

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie - poniższy cennik należy więc traktować orientacyjnie. 

Tropical Leaves
REGULAR

25 PLN / strona

7 dni

Fern roślin
RUSH

40 PLN / strona

3 dni

Image by Teemu Paananen
EXPRESS

74 PLN / strona

24 h